Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Blog

Tipy na originální dárky pro MUŽE


Projít náš eshop odshora dolů nějaký ten čas zabere. Koneckonců, nabízíme přes 4500 druhů zboží, Od Arafatek až po Zvonečky. Abychom vám vše hezky usnadnili, vytvořili jsme pro vás praktického Průvodce po nákupu originálních dárků na Omtara.cz – v tomto článku se dočtete několik základních tipů a triků, jak vybrat originální dárek, jak změřit oblečení a jak je to s dopravou. A podobné věci. Ale teď už bez dalšího zdržování jdeme mrknout na dárky PRO MUŽE.

 

Šperky

přívěšek pro mužeKdepak, nespletli jste si článek. Šperky jsou opravdu velmi oblíbeným a vítaným dárkem i pro muže. Jen je potřeba u výběru postupovat trochu jiným způsobem, než když vybíráme pro ženy.


Zcela top jsou jednoduché tvary, barvy a přírodní materiály. Jistě potěší, pokud má šperk i přidanou hodnotu v podobě duchovního rozměru.Vzhledem k tomu, že většině mužů jsou náušnice zapovězené, hledáme pro ně obvykle „něco na krk“ či „něco na ruku“.


Roky prověřené a muži oblíbené jsou pánské korálky – vybírat můžete z velkého množství barev a barevných kombinací. Neméně populární přívěšky z buvolí kosti zase disponují bavlnkou s posuvným systémem, takže si náhrdelník hravě upravíte na potřebnou délku.

Mnozí sportovci, cestovatelé a dobrodruzi si rádi omotávají zápěstí změtí všeho možného, pokud jim do sbírky přidáte některý z náramků přátelství, určitě nešlápnete vedle.

Najisto nejoblíbenějším pánským šperkem jsou japa maly. Tyto kuličkové náramky a náhrdelníky se díky univerzálním barvám – nejčastěji v různých odstínech hnědé – a přírodním materiálům hodí ke každému muži. Jistě potěší, že kromě estetického doplňku jde i o duchovní pomůcku, která dobře pomáhá ke zklidnění mysli a lepší koncentraci. Nejzajímavější jsou japa maly z rudráškových korálků, radost ale určitě udělají i jednodušší dřevěné. Pokud váháte s výběrem, přečtěte si náš článek Japa mala – jakou si vybrat, kde se japa malám věnujeme podrobněji.

 

Oblečení

I pánové se rádi pěkně a originálně oblékají. Největší důraz ale obvykle kladou na pohodlí. Příjemný materiál a kvalitní střih jsou proto základem. Naštěstí se stejnými pravidly řídí při šití pánských oděvů i Nepálci.

Pánské bavlněné kalhoty jsou ušity z kvalitní bavlny, vybírat můžete v klasickém pánském střihu, stále oblíbenější jsou u mužů ale i takzvané turecké kalhoty se sníženým sedem. Přijde vám to příliš divoké? Vzpomeňte si třeba na Aladina, Sandokana nebo zpěváka MC Hammera, jak jim to slušelo! A pokud ještě váháte, přečtěte si náš článek Turecké kalhoty, aladinky, harémky – tajemství odhaleno! S více informacemi se budete snáze rozhodovat, zda-li jimi někoho podarujete či ne.

Horkou letošní novinkou je oblečení upravované metodou Stonewash. Je natolik unikátní, že jsme i jí věnovali samostatný článek (Stonewash, když se šaty perou s kameny…)
Stonewashovou košili si zamiluje každý muž. Na výběr je máme v šesti barvách od velikosti M až po XXXL!

 

Vonné tyčinky

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, pálení vonných látek je celosvětově spíše mužskou záležitostí. Pro muže vybírejte spíše zemité a dřevité vůně. Sázkou na jistotu je Sandalwood, velice populární jsou ale i tyčinky pro uvolnění stresu a napětí Tara healing či Paljor Healing. Vonné tyčinky určitě doporučujeme! Jsou ručně hnětené a prodáváme je v sympatických papírových krabičkách za velmi dostupné ceny. Jejich nevýhodou může být absence stojánku (obvykle se zapichují do misky s pískem či kamínky.) Vhodnou alternativou proto mohou být vonné františky Sandalwood, u nichž je stojánek již součástí balení.

 

Doplňky

Věci, které muže potěší a ženám šetří nervy. Také vás rozčiluje pohled na muže, kterému hromady drobností doslova přetékají z kapes?
Praktické penály, peněženky a kapsičky z pevné bavlny zdobí obvykle univerzální designy, ale vyberete mezi nimi i zářivější a ulítlé kousky pro poněkud ztřeštěné muže.

 

Hezky jsme si to shrnuli, viďte? A nejlepší na tom je to, že když se náhodou netrefíte, nemusíte být smutní. Nic se neděje. Vše se dá vrátit a vyměnit. Máte na to celý leden, takže času dost. Více o tom si můžete přečíst v Praktickém průvodci výběrem originálních dárků na Omtara.cz!

tipy na darky

A nezapomeňte – když budete potřebovat, jsme tu pro vás. Zeptejte se, protože o našem zboží víme všechno. Protože si ho sami v Nepálu, Indii a Thajsku vybíráme. Veškeré kontakty na nás najdete zde!

 

 

Tak. A teď už je to na vás. Zhluboka se nadechněte. Uchopte pevně myš. Počítačovou. A běžte udělat radost něčím originálním pod stromečkem.

 


 

Datum: 7. listopad 2018, autor: Hana Tomeš Filipi

Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Dárek ke každé objednávce

Kontaktní adresa

Orient shop Omtara
Střížov 10
Drahanovice
783 44

Velkoobchodní sekce

Sociální sítě

Přejít na stránky olomouckeorient.cz
Všechna práva vyhrazena Orient shop Omtara 2014