Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Blog

Co dostanete na Omtara.cz úplně zadarmo?


Děláme to rádi. Nebereme vás jen jako číslo. Jako další objednávku. Záleží nám na vaší spokojenosti. Zní to trochu jako klišé, ale je to prostě tak. Jinak bychom pro vás nepodnikali cesty do odlehlé indické pouště. Proč?

 

Obal a filozofie udržitelnosti

Snažíme se odpady redukovat. Produkovat co nejméně jednorázových obalů. Papírové pytlíky s naším logem by jistě byly hezké, ale ruku na srdce - kolik z vás by je dál využilo? Igelitové sáčky by nepotěšily ani nás ani vás. Dávat oblečení samotné jen tak do krabice jsme ale nechtěli. Dlouho jsme hledali cestu. A našli jsme ji. Když jsme pro vás v Indii hledali nové vzory a nové kousky do vašich skříní.

 

Omtara.cz Indie

 

Cesta za tím dobrým je složitá a dlouhá

Projezdili jsme Indii křížem krážem. Od studeného horského severu až po tropický jih. Nikde jsme ale nenašli to pravé. Až jednou hluboko v indické poušti Thár.

Tam, kde se rozprostírá nesmírný a krásný indický stát Rajastán, jsme objevili dílnu. A v té dílně produkují ten nejdojemnější, nejkrásnější a nestylovější obal na světě – pytlíček z recyklovaného sárí.

 

Omtara.cz dárkový pytlíček

 

Obal, který slouží

Tento pytlíček je dokonalost sama. Spojuje filozofii udržitelnosti, užitečnosti a praktičnosti. Jen si to představte – až jednou nějaké sárí doslouží, tak se vypere. Nastříhá se na kousky, které jsou ještě pěkné. A z těch kousků se sešije pytlíček. Provleče se šňůrka (nebo našijí uši) a na světě je praktický obal. Třeba na cvičky.

Nejen, že se staré sárí nevyhodí. Také šití pytlíčků dá práci spoustě lidem. Někdo musí sárí vyprat, někdo nastříhat, někdo ušít, někdo spočítat a zabalit. A protože v Indii je lidí hodně a každý musí (a chce) pracovat, jsou to relativně nenáročné věci, které pomáhají.

 

omtara.cz

Obaly nejsou nekonečné

Bohužel ale není v našich silách stále jezdit do indické pouště a vozit pytlíčky. Je to zdlouhavá a náročná cesta plná útrap. Doslova. A pak celé martýrium dostat alespoň nějaké množství pytlíčků k nám, přeposílat balík mezi indickými městy, překonat další bariéry v Indii, překonat administraci u nás… Zkrátka, snažíme se, ale zásoby nejsou nekonečné.

Proto nemůžeme takový obal dávat úplně na vše. Ale nemusíte se bát. Pokud ne pytlíček, malý dárek přidáváme ke každé objednávce. Opravdu ke každé. I té nejmenší.

 

Omtara.cz dárek

 

A vše zdarma. Pro vás.

Každý takový pytlíček – ať už ten velký na oblečení nebo malý na bižuterii máte od nás zdarma. Jako milou pozornost. Budeme rádi, když vám udělá radost a bude sloužit.

 

 


 

Teď už víte, že pytlíček, ve kterém Vám přijde oblečení od nás z Omtara.cz, má za sebou dlouhou a zajímavou cestu.

A že to pro vás děláme zdarma.

A rádi.

 

Datum: 13. leden 2020, autor: Michal Tomeš

Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Dárek ke každé objednávce

Kontaktní adresa

Orient shop Omtara
Střížov 10
Drahanovice
783 44

Velkoobchodní sekce

Sociální sítě

Přejít na stránky olomouckeorient.cz
Všechna práva vyhrazena Orient shop Omtara 2014