Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Blog


Tibetská vlajka je jednou z mála vlajek na světě, která dokáže vzbudit silné emoce. Je působivá a zajímavá, mezi ostatními vlajkami zcela jedinečná. Proč? Přečtěte si, co přesně tibetská vlajka symbolizuje a znamená

tibetská vlajka

Datum: 16. září 2018, autor: Michal Tomeš


Kdo je jednou viděl, chce je také. Kdo je jednou nosil, jiné už nosit nechce. Zavinovací kalhoty jsou synonymem pohodlí, elegance a vkusu. Přečtěte si 10 dobrých důvodů, proč si je taky pořídit.

zavinovaci kalhoty

Datum: 12. srpen 2018, autor: Michal Tomeš


Hledáme ženy a dívky na focení produktů. Chcete-li se stát jednou z našich tváří, objevit se na reklamách a bannerech, zažít příjemné focení a ještě si odnést pěknou odměnu, čtěte dále!

Omtara.cz

Datum: 10. srpen 2018, autor: Michal Tomeš


Rozevláté šaty plné květin. Sukně tisíce třásní, halenky samé divoké zvíře. Všechno barevné, veselé a nespoutané. Rozlétané, divoké, neupravené. Bouřlivé a spontánní, hravé a bláznivé. Co to je? Styl, který má bohémskou duši a nekompromisně sluší.

boho styl

Datum: 1. červenec 2018, autor: Hana Tomeš Filipi


Na léto potřebujete mít ve své skříni v podstatě jen dvě věci – jeden sárong na všední dny a jeden na neděli. Všechno ostatní z něj vykouzlíte. Podívejte se blíže na šátek, který si oblíbily miliony lidí.

Sárong pareo

Datum: 18. červen 2018, autor: Michal Tomeš


Turecké kalhoty, aladinky, harémky. Turky, sultánky, kalhoty s nízkým sedem. Jaký je mezi nimi rozdíl, jak je nosit a jakou mají historii? Přečtěte si malý průvodce světem kalhot, které buďto milujete, nebo nenávidíte.

Turecké kalhoty, aladinky a harémky

Datum: 6. červen 2018, autor: Michal Tomeš


Ani sloni ani lidi. Vodní buvoli, jaci, krávy a velbloudi. Podívejte se pod pokličku, jak se vaří kosti. A jak se z nich poté vyřezávají fantastické šperky způsobem tisíc let nezměněným 

kostěná přírodní bižuterie z indie a nepálu

Datum: 30. květen 2018, autor: Michal Tomeš


Viskóza. Rayon. Umělé hedvábí. Na spoustě oblečení z Indie, Nepálu či Thajska je našitá cedulka 100% viscose či rayon. A co to tedy je? Poznejte a zamilujte se.

Viskoza rayon a umělé hedvábí

Datum: 22. květen 2018, autor: Michal Tomeš


V Indii se vyrábí spousta krásných věcí. A spousta z nich se vyrábí naprosto fascinujícím postupem, který se od časů maharádžů nezměnil. Několik set let furt stejně. Protože dokonalé prostě vylepšit nelze. Seznamte se - Blok Print.

Datum: 13. květen 2018, autor: Michal Tomeš


Začínáte svou duchovní cestu? Nebo vám to ve sklepě divně smrdí? Otravují komáři? Chcete poděkovat vyšší moci? Tak to potřebujete kvalitní vonné tyčinky...

vonná tyčinka návod k použití

Datum: 4. květen 2018, autor: Michal Tomeš

Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Dárek ke každé objednávce

Kontaktní adresa

Orient shop Omtara
Střížov 10
Drahanovice
783 44

Velkoobchodní sekce

Sociální sítě

Přejít na stránky olomouckeorient.cz
Všechna práva vyhrazena Orient shop Omtara 2014