Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Blog


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro BABIČKY.

tipy na dárek pro babičku

Datum: 19. listopad 2018, autor: Hana Tomeš Filipi


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro MLÁDEŽ.

TIPY NA DÁRKY

Datum: 11. listopad 2018, autor: Michal Tomeš


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro ŽENY.

tipy na originální dárek pro ženu

Datum: 7. listopad 2018, autor: Michal Tomeš


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro MUŽE.

tipy na originální dárky pro muže

Datum: 7. listopad 2018, autor: Hana Tomeš Filipi


A je to tady – dárky. Hlavu vzhůru - připravili jsme pro vás jednoduchý a rychlý průvodce, díky kterému vyberete dárek originální a pěkný pro každého. Jednoduše a bez nervů. Na pár kliků a za pár minut. Jdeme na to?

tipy na dárky

Datum: 5. listopad 2018, autor: Michal Tomeš


Stonewash, jedna z naprosto typických úprav látek a oblečení v Nepálu. Metoda, která z nového oblečení udělá staré. Je to design, který nejde ničím napodobit. Nedbalý a přitom dokonale originální. Je to styl, který buď milujete nebo nesnášíte.

Stonewash, stone wash

Datum: 8. říjen 2018, autor: Michal Tomeš


Tibetská vlajka je jednou z mála vlajek na světě, která dokáže vzbudit silné emoce. Je působivá a zajímavá, mezi ostatními vlajkami zcela jedinečná. Proč? Přečtěte si, co přesně tibetská vlajka symbolizuje a znamená

tibetská vlajka

Datum: 16. září 2018, autor: Michal Tomeš


Kdo je jednou viděl, chce je také. Kdo je jednou nosil, jiné už nosit nechce. Zavinovací kalhoty jsou synonymem pohodlí, elegance a vkusu. Přečtěte si 10 dobrých důvodů, proč si je taky pořídit.

zavinovaci kalhoty

Datum: 12. srpen 2018, autor: Michal Tomeš


Hledáme ženy a dívky na focení produktů. Chcete-li se stát jednou z našich tváří, objevit se na reklamách a bannerech, zažít příjemné focení a ještě si odnést pěknou odměnu, čtěte dále!

Omtara.cz

Datum: 10. srpen 2018, autor: Michal Tomeš


Rozevláté šaty plné květin. Sukně tisíce třásní, halenky samé divoké zvíře. Všechno barevné, veselé a nespoutané. Rozlétané, divoké, neupravené. Bouřlivé a spontánní, hravé a bláznivé. Co to je? Styl, který má bohémskou duši a nekompromisně sluší.

boho styl

Datum: 1. červenec 2018, autor: Hana Tomeš Filipi

Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Dárek ke každé objednávce

Kontaktní adresa

Orient shop Omtara
Střížov 10
Drahanovice
783 44

Velkoobchodní sekce

Sociální sítě

Přejít na stránky olomouckeorient.cz
Všechna práva vyhrazena Orient shop Omtara 2014